Dantų balinimas

Dantų balinimas Philips Zoom sistema

Pažangi, saugi ir efektyvi dantų balinimo procedūra norintiems greito ir užtikrinto rezultato – vos per 1 valandą net iki 8 tonų baltesnė šypsena.

Privalumai ir saugumas:

 • Philips ZOOM balinimo medžiaga susideda iš 6% vandenilio peroksido ir amorfinio kalcio fosfato, kurių kiekiai yra visiškai saugūs kietiesiems ir minkštiesiems dantų audiniams;
 • Balinant su Philips Zoom lempa dantys nekaista, tad nėra jokio pavojaus nerviniam danties audiniui – pulpai;
 • Pacientams, kurie bijo dantų jautrumo, balinimo metu atliekama nejautra;
 • Philips ZOOM balinimo sistemoje yra ir kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo mažus defektus, emalis tampa blizgesnis. Esant pradinei karieso stadijai, balinimas šia sistema gali pristabdyti karieso plėtimosi procesą;
 • Procedūros trukmė: 1 valanda;
 • Procedūros rezultatai: iki 8 tonų baltesnė šypsena.

Veikimo principas:

Balinimas vyksta dėl cheminės reakcijos kietuosiuose danties audiniuose. Vandenilio peroksidui skylant, deguonis įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas. LED lempos mėlyna šviesa aktyvuoja gelį, tad dantys balinami greičiau.

Svarbi informacija prieš dantų balinimą:

 • Prieš procedūrą būtina profesionali burnos higiena, kurios metu pašalinamos dantų apnašos. Dantų balinimas atliekamas tik tada, kai paciento dantys ir dantenos sveiki, tad būtina odontologo konsultacija ir individuali paciento situacijos analizė.
 • NĖRA balinami – dantų užpildai, laminatės, vainikėliai, tiltai ir kitos restauracijos. Po balinimo procedūros jos gali būti pakeistos naujomis, priderinant prie naujo dantų atspalvio.
 • Negyvi, pakeitę spalvą dėl traumos ar po endodontinio gydymo, dantys gali būti balinami atliekant endodontinį dantų balinimą.
 • Dantų balinimas nerekomenduojamas pacientams, jei: yra kariozinių dantų pažeidimų ar abrazyvinių, senų dantų pažeidimų, taip pat, jei pacientas turi dantenų ar sunkių sisteminių ligų arba pacientas yra alergiškas peroksidui.
 • Dantų baltumas po procedūros priklauso nuo individualios paciento burnos higienos, gyvenimo įpročių, danties audinių struktūros ir užterštumo.
 • Dantų balinimas neatliekamas asmenims iki 18 metų, nėščiosioms ar maitinančioms krūtimi moterims.

Dantų balinimas kapomis

Tai paprastas ir lengvas dantų balinimas namuose. Gydytojas odontologas paima paciento dantų antspaudus, pagal kuriuos dantų technikų laboratorijoje pagaminamos kapos. Į jas pacientas įdeda balinimo gelį ir užsideda ant dantų baliklio. Būtina laikyti ne ilgiau, nei rekomendacijose nurodytam laikotarpiui. Balinimo kapomis procedūra gali būti atliekama kasdien, tačiau ne ilgiau nei dvi savaites. Tai ilgesnis procesas nei balinimo procedūra odontologijos klinikoje, tačiau puikiai tinka žmonėms mėgstantiems procedūras atlikti namuose.

GMK klinikoje atliekamas 2 rūšių balinimas kapomis: 1) Philips ZOOM balinimo geliu 6% ; 2) Illumine balinimo geliu 15%.

 • Philips ZOOM balinimo medžiaga – vienintelis kabinetinio balinimo gelis, kurio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir fluorido. Ši medžiaga procedūros metu įsiskverbia į danties audinius, užpildo dentino kanalus. Taip medžiaga mažina dantų jautrumą ir suformuoja paviršinį sluoksnį, padengiantį nelygumus – dantys tampa lygesni ir blizgesni.
 • Illumine balinimo gelis – aktyvaus vandenilio peroksido pagrindu pagamintas gelis. Suirus vandenilio peroksidui, deguonis sureaguoja su emaliu ir taip balina patamsėjusius dantis. Kapas su šiuo geliu rekomenduojama naudoti miego metu. Optimalūs rezultatai pasiekiami po 8-10 procedūrų.

GMK klinikos odontologai rekomenduoja neeksperimentuoti su balinimo geliais namuose, o visas rekomendacijas apie Jums tinkamą gelį gauti odontologijos klinikoje. Savo balta ir spindinčia šypsena rūpinkitės su profesionalų priežiūra!

GMK klinikoje už odontologines paslaugas galite atsiskaityti palankiomis „GF Medlizingo” paslaugomis. Sužinokite daugiau ČIA 

Daugiau informacijos apie dantų balinimą galime suteikti telefonu +370 686 99300 arba atvykus į GMK kliniką adresu: Savanorių pr. 11E, Vilnius.

  Komentuoti